Uitslagen Natuurlijk Eemnes 2015

Hierbij alle winnaars van de activiteiten van de feestweek Natuurlijk Eemnes 2015:

Gondelvaart grote boot 1e prijs Nr. 5 Hop on Hop off
Gondelvaart grote boot 2e prijs Nr. 8 Criterium dè Eemnes
Gondelvaart grote boot 3e prijs Nr. 24  Pontje heen en weer
Gondelvaart kleine boot 1e prijs Nr. 6 Stiltegebied
Gondelvaart kleine boot 2e prijs Nr. 4 blote voetbaldames
Gondelvaart kleine boot 3e prijs Nr. 3/9 gedeeld Boerenblokkade –

Zo was het en zo is het

Gondelvaart kinderboot 1e prijs De Ooievaart Landingsbaan
Gondelvaart kinderboot 2e prijs HSV Flevo
Superprijs   Burgemeester van Eemnes
Ringsteken op het losse paard 1e prijs Eline Geurs met Djinx
Ringsteken op het losse paard 2e prijs Aske Blom met Magic
Ringsteken op het losse paard 3e prijs Patricia Zegers met Tinkerbel
Ringsteken op de losse trekker 1e prijs Jan Stalenhoef
Ringsteken op de losse trekker 2e prijs Evert Overeem
Ringsteken op de losse trekker 3e prijs Ronald v/d Brink
Prutmarathon jongens tm 16 1e prijs Axel van de Berg 14:49
Prutmarathon jongens tm 16 2e prijs Bob Voorneveld 15:45
Prutmarathon jongens tm 16 3e prijs Luuk Pellikaan 16:45
Prutmarathon meisjes tm 16 1e prijs Nouschka Rigter 16:35
Prutmarathon meisjes tm 16 2e prijs Lisanne Brouwer 18:15
Prutmarathon meisjes tm 16 3e prijs Manouk Schuurman 18:18
Prutmarathon man 17 tm 40 1e prijs Harm Cnossen 20:27
Prutmarathon man 17 tm 40 2e prijs Nolan Stalenhoef 26:56
Prutmarathon man 17 tm 40 3e prijs Imre Achterberg 27:26
Prutmarathon vrouw 17 tm 40 1e prijs Lyan Reylink 27:12
Prutmarathon vrouw 17 tm 40 2e prijs Merel Koot 29:53
Prutmarathon vrouw 17 tm 40 3e prijs Jeltje Heuperman 31:14
Prutmarathon man 40+ 1e prijs Lambert Borsen 20:43
Prutmarathon man 40+ 2e prijs René vd Werf 21:22
Prutmarathon man 40+ 3e prijs Jan Hoofd 23:27
Prutmarathon vrouw 40+ 1e prijs Simone Heuperman 31:37
Prutmarathon vrouw 40+ 2e prijs Fieke Vos 31:38
Prutmarathon vrouw 40+ 3e prijs Sonja Beemsterboer 36:20
Touwtrekken mannen 1e prijs Help mijn man is touwtrekken
Touwtrekken mannen 2e prijs Blaricums ontspannen
Touwtrekken mannen 3e prijs De Stippen
Touwtrekken vrouwen 1e prijs Pinkladys
Touwtrekken vrouwen 2e prijs De Paardenstek
Criterium dè Eemnes snel 1e prijs Jeroen de Beukelaar
Criterium dè Eemnes snel 2e prijs Joost Kuijer
Criterium dè Eemnes snel 3e prijs Stijn van de Berg
Criterium dè Eemnes sneller 1e prijs Jaap van Wegen
Criterium dè Eemnes sneller 2e prijs Laurens van Cleef
Criterium dè Eemnes sneller 3e prijs Thijmen Post
Criterium dè Eemnes snelst 1e prijs Simon Borsen
Criterium dè Eemnes snelst 2e prijs Harm Cnossen
Criterium dè Eemnes snelst 3e prijs Jochem Uitenhage
Criterium dè Eemnes vrouwen snelst 1e prijs Catalijne Hoolwerf
Criterium dè Eemnes vrouwen snelst 2e prijs Bente Borsen
Criterium dè Eemnes vrouwen 1e prijs Daniëlle Mouisie
Criterium dè Eemnes vrouwen 2e prijs Sharon Hoofd
Criterium dè Eemnes vrouwen 3e prijs Jacqueline Klinkert
Fotowedstrijd 1e prijs Th Hoang
Fotowedstrijd 2e prijs Jeroen Voorburg
Fotowedstrijd 3e prijs Frans van Breemen
Boltoernooi 1e prijs Marcel Raven
Boltoernooi 2e prijs René Hilhorst
Boltoernooi 3e prijs Maxim Hopstaken
Optocht Grote Wagens 1e prijs Lol aan Tol

Nico de Jong + fam.van ’t Klooster

Optocht Grote Wagens 2e prijs Hoflijn

Koot – vd Wardt

Optocht Grote Wagens 3e prijs Mobiel Ecoduct (Pontje)

Joop Rigter e.a.

Optocht Kleine Wagens 1e prijs Tulpenkar recht of links

Ton Rigter e.a.

Optocht Kleine Wagens 2e prijs Lamme Zooitje

Bert Majoor e.a.

Optocht Kleine Wagens 3e prijs Gondelvaart 2019

Erik Rigter en Peter Overzee

Optocht lopend/fietsend/rollend 1e prijs Sleurnest (Ooievaars)

Rina vd Tweel, Ans Rigter-Hoogland

Optocht lopend/fietsend/rollend 2e prijs Scootmobiels de besjes redden zich nog best!

Door, Riet Huiden, Leidje Koot, Annie van Valkengoed

Optocht lopend/fietsend/rollend 3e prijs Waar blijft het vlees, vers van het mes?

Marike Koot, Jenny vd Wardt

Optocht kinderen 1e prijs De lachende koe (melkpakken)

Damita van Gennep, Madelon Post, Daphne Tempelaars, Sanne vd Werf, Esmee vd Werf

Optocht kinderen 2e prijs Heel Eemnes bakt

Families van Lierop en Hilhorst

Optocht kinderen 3e  prijs Ooievaars en de kikkers

Mariaschool Eemnes

Sterkste jongen 1e prijs Ivan Eek
Sterkste meisje 1e prijs Reina Wiggerts
Kinder gevelgedichten 1e prijs Jorn Dunnik
Kinder gevelgedichten 2e prijs Anoek de Coo
Kinder gevelgedichten 3e prijs Naomi
Gevelgedichten 1e prijs Astrid en Jan Hoofd
Gevelgedichten 2e prijs Bert en Henny Snel
Gevelgedichten 3e prijs Gerie de Gooijer